Stručně jasně

Nový začátek s mléčnou dietou?

24. května 2013 v 15:48 | Mickeyi

Zdravím, pěkně dlouho jsem tady zase nebyla...

nevím, jak se omlouvat a za co, ale každopádně chci říct, že teď to snad zvládnu dotáhnout do konce!
Nový začátek, úplně se vším... na úvod jsem začala dneska s mléčnou dietou - vím, že to není zdravé atd., ale je to pro mě řešení pro nastartování a znovu nabrání síly pro hubnutí :o) Budu si jídelníček jenom trochu poupravovat, aby mi to více sedělo, ale budu se jím řídit ;o)

Takže budu ráda, když mě zase aspoň jednou za čas přijdete podpořit :o)

Mickeyi <3


Snad zpátky?

19. ledna 2013 v 21:56 | Mickeyi
No... cítím se až trochu trapně, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale...
ALE... navážu na můj poslední příspěvek - bohužel to nakonec nedopadlo moc dobře...

Tehdy mě poslali domů z nemocnice, že to bylo jen podráždění žaludku, no za týden (za týden, který jsem protrpěla v Ově na koleji, jako kdybych vážně umírala - btw. nejedla jsem celou dobu) jsem byla zpátky v nemocnici... nebudu to okecávat, nechali si mě tam několik dní (btw. zase bez jídla, jen kapačky), kvůli tomu že jsem byla prý dehydratovaná, a podle výsledků různých vyšetření mi odcházely játra, ledviny a všechno postupně... nakonec přišli na to, že je to ŽLUČNÍK.

Pak to šlo celkem rychle, operace, jsem bez žlučníku, tři dny po operaci jsem šla domů. Když to shrnu, vlastně jsem necelé tři týdny byla naprosto bez jídla (asi 5 kg dole), ale zase si určitě všichni dovedeme představit, co se stane, když po takovém "hladovění" strčíme do pusy byť jen malé porce jídla xD Navíc jsem byla až do Vánoc naprosto bez pohybu, držela takovou nějakou žlučníkovou dietu, ale pak už vše bylo ok... vlastně to bylo až moc ok, přes Vánoce jsem se začala šíleně přežírat, pak začalo zkouškové ve škole, takže pořád jenom ŽERU, ŽERU, ŽERU a ŽERUUU!!

A dneska jsem nějakým způsobem zabloudila sem na svůj blog a řekla jsem si CO JSEM TO KURVA ZA PRASE.
Netuším, kolik jsem přibrala a ani to radši vědět nechci... ale musím prostě od zítra začít ZNOVU. Vlezu na váhu a pokud ji nerozbiju nebo neomdlím z toho čísla, co uvidím, začnu odznovu.
Mažu ty úbytky, které tady byly, prostě NOVÝ ZAČÁTEK.

Je mi jasné, že jsem nejspíš ztratila všechny z vás, co sem dřív zavítaly, ale pokusím se opravdu poctivě sem vše zapisovat a taky se vrátit k navštěvování vašich stránek...

Prozatím se loučím, doufám, že se zítra setkáme s nějakým ROZUMNÝM jídelníčkem :o)

Zase zpátky?

16. října 2012 v 17:08 | Mickeyi
Tak děvčata... ahoj :o))
Někdy minulý týden jsem se sem snažila napsat článek, ale blog mi ho nebral... když jsem ho napsala už 3x a při zveřejnění mě to hodilo na úvodní stránku, vážně jsem se nas*ala a počtvrté už ho nepsala... Možná je to slabá omluva na to, že jsem tu nebyla tak dlouho, ale snažila jsem se, chjo :o(

Už ani nevím, co v tom článku bylo... Co ale chci říct dnes, je to, že se sem pokusím vrátit na "plný úvazek"... Zjistila jsem, že když nemám oporu v blogu, kam si zapisuju svůj jídelníček, pomalu se začínám zase rozežírat. Včera jsem snědla půl tabulky čokolády!
(omlouvá mě, že jsem potom nevečeřela? dej si facku.....)

Určitě jsem taky nějaké to kilo nabrala zpátky, ale nemám odvahu vlézt na váhu, takže uvidíme snad až příští týden...
Proto se pokusím sem přispívat znovu každý den, aby mě to donutilo necpát do huby každou blbost. Nevím, jestli budu mít čas poctivě obcházet vaše blogy, ale aspoň teď do začátku se budu snažit... Jak tenhle článek odešlu (jestli se t podaří), hned přidám i dnešní jídelníček a půjdu omrknout, jak se vám daří :o)

Mickeyi


Omlouvám se :o(

17. září 2012 v 20:08 | Mickeyi
Chjo, omlouvám se holky :o(

Tak dlouho jsem tu nebyla, opravdu mě to mrzí, ale měla jsem toho tak moc, že jsem neměla na to vůbec čas a ani pomyšlení... Teď už to snad bude lepší, ale asi sem nebudu psát každý den, jenom občas sem zajdu a prolítnu vaše blogy, abych aspoň trochu aktivní byla.

Co je ale důležité, hubnu pořád! Nebo se aspoň snažím :o) Psát sem moje jídelníčky nejspíš nemá cenu, ale např. dnešní vypadal nějak takhle:

7:00 chleba s pomazánkou
13:00 instatní polívka do hrnečku sýrová
16:00 müsli s mlékem, Bebe sušenky
19:00 čínské nudle rajské (taková spíš polívka)

Tak nějak podobně to vypadá skoro každý den, protože jsem dost časově vytížená xD Většinou mám müsli s mlékem nebo jogurtem, nějaké pečivo a instatní polívku, tak je to skoro pokaždé...

Nevážila jsem se už delší dobu, ale viděla jsem se včera se strejdou, který mě neviděl asi 3 týdny a řekl mi, že určitě nic ve škole nejím, že se prý úplně ztrácím před očima xD Nevím, jestli si jenom dělal srandu, nebo to myslel vážně, ale spíš si asi dělal srandu xD

Tak já se s váma zase loučím, určitě se tu v blízkých dnech zase objevím, hlavně hubněte a věřte si dál :o))

Měsíc zmizel i s 8 kily

3. září 2012 v 10:29 | Mickeyi
Je to měsíc, co jsem začala efektivně hubnout... nakonec váha ukazuje o 8 kilo míň, mohlo to být víc, ale mohlo to být taky míň, jsem ze sebou spokojená :o)
Dietu jsem držela poctivě, i když jsem si občas uzobla něco, co zrovna zdravé papání není, nebyla to bomba pro moje tělo, bylo to ok. Abyste věděli, nikdy jsem to tak dlouho nevydržela (pokud nepočítám lázně) :o) Snad to bude takhle dobré i do budoucna, byla bych opravdu nesmírně šťastná, kdybych do konce roku dala dolů 20 kg... jde to pomaleji, vím to, protože za první týden jsem měla dole 4 kg, další 4 kg mi zabraly tři týdny. Ale budu se snažit na sobě tvrdě zapracovat, i toho pohybu bude víc než o prázdninách - nepočítám cvičení a jízdu na kole, ale radši se projdu několikrát denně pěšky, než si nechat všude vozit zadek tramvají ve městě :o)


Momentálně sedím v křesle, nožku vyhozenou nahoře a nahřívám lýtko a přemýšlím nad tím, jak všichni (nebo aspoň většina z vás) jde dneska do školy. Kdyby to bylo minulý rok, běžela bych tam taky, ale tento rok bude prostě jiný. Ve středu si stěhuju věci na kolej, v neděli se tam nakvartýruju já a od pondělí mi začíná škola. Většinou se na VŠ začíná až koncem září, ne, já musím jít hned druhý týden xD Ale to mi nevadí, aspoň si stihnu všechno obhlídnout, než bude kolej nacpaná k prasknutí, a taky potom v prosinci končím dřív, už v týdnu kolem 10. prosince :o)
Bude to pro mě něco tak naprosto šíleně nového, nevím, jestli mám mít strach nebo se radovat, momentálně mám nepopsatelné pocity. Abyste rozumněli, jsem z vesnice a na střední jsem jezdila do malého města 15 minut busem... teď budu od domu 180 kilometrů v pro mě naprosto šíleném městském ruchu a úplně jiném životě. Sama, bez kamarádek, bez mamky a bez mojí milované Betynky a želvičky. Sice budu mít internet, takže se budu moct spojit s kýmkoliv kdekoliv, ale bude na to vůbec čas? Neumím si to představit, jdu na těžký obor? Nebo to nebude taková hrůza, budu si moct dovolit vynechat nějaké přednášky? Budu se muset každý den učit, nebo budu mít volno? Co budu dělat o víkendu doma? Bude to tak náročné, že se opravdu budu muset pořád šrotit, nebo si budu moct najít nějakou brigádu při studiu?


Vůbec nic nevím, jsem z toho zoufalá, polomrtvá... Ani nevím, jestli budu mít čas sem každý den chodit napsat aspoň jídelníček, ale doufám, že ano. Nějaký čas bude tento blog všechno, co budu mít, kde budu mít nějaké přátelé a podporu.
Proto bych vás o tu podporu chtěla poprosit, i když možná nebudu mít tolik času jít sem každý den a každý den obcházet vaše stránky :o)

Co za to?

15. srpna 2012 v 11:12 | Mickeyi
Chtěla jsem udělat článek s tím, co si daruju, koupím nebo co prostě udělám za to, když se mi podaří něco shodit. Nejdřív jsem si to jenom tak promýšlela v hlavě, ale když už jsem se dostala k prvnímu bodu (-5 kg), měla bych ho přidat... :o)

- 5 kg ... nový obal na netbook

- 10 kg ... nějaké botičky

- 15 kg ... legíny a tunika

- 20 kg ... nákupy oblečení, plavky

- 25 kg ... dovolená u moře!

Nejspíš je to nic moc, až na tu dovolenou xD Ale je to tak zatím všechno, co mě napadlo, možná to ještě časem změním, něco přidám, podle toho, co mě zrovna napadne...
Co se týká toho obalu, když jsem měla nový netbook, koupila jsem nesprávnou velikost, takže je to pouzdro větší a celé černé, narazila jsem ale na stránky, kde mají krásné barevné obaly, opravdu boží! Možná udělám článek, abyste mi pomohly některý vybrat, jsem totiž strašně nerozhodná xD
Botičky mě napadly nějaké letní sandálky, ale pokud se mi podaří ty kila dát dolů v zimě, buď počkám do jara, nebo koupím nějaké jiné... nemám žádné "hezké" letní boty, ve kterých bych mohla chodit a cítit se tak nějak "elegantně", nosím sportovní sandály - mám teda víc druhů, vždycky podle oblečení xD ale chtěla bych nějaké botky třeba na klínu, viděla jsem tento rok takové se slaměnou platformou a dokonce v mojí gigantické velikosti 43, takže pokud budou, beru je!
Legíny a tuniku bych vysvětlila tím, že se mi nelíbí, když se tlusté holky narvou do legín, leze jim prdel a prosvítají jim špeky... já k ním patřím. Pokud se mi ale podaří sundat 15 kg, možná bych si mohla nějaké silnější legíny pořídit, delší tuniku a nemusela bych se tak strašně za sebe stydět ^^
Nákupy oblečení mluví samy za sebe, to nejspíš nemusím komentovat xD
A dovolená u moře? Pokud budu opravdu tak dobrá a dala bych dolů neskutečných 25 kg (to je nejspíš opravdu v nedohlednu), odměním se dovolenou u moře... pokud budu mít v té tobě dostatek peněz, samozřejmě xD Nejspíš bych jela s kamarádkou, nebo s mamkou, to by se ještě viděla, protože to bude opravdu za dlouho xD

Po 1. týdnu 4 kg dole!

10. srpna 2012 v 11:28 | Mickeyi
Noo, tak mám za sebou první týden a váha mi ukazuje dole -4 kg. To je celkem slušné, byla bych ráda, kdyby to tak šlo dál, rozhodně bych nebyla naštvaná, kdyby se mi do konce prázdnin podařilo sundat i 15 kg xD Ale nejspíš to tak nebude, to je jenom ten začátek, pak to půjde určitě pomaleji ^^


Přemýšlela jsem, jakými články to tady obohatit a nejspíš během příštích dnů přidám článek s tím, jak probíhalo moje hubnutí v posledních 4 letech, kdy jsem s tím opravdu natvrdo začínala. Bylo to jako na kolotoči - shubla jsem, přibrala jsem, shubla jsem, přibrala jsem a tak pořád dokola, až jsem se tohle léto dostala na nejvyšší váhu, jakou jsem kdy měla. Nejsem na to pyšná, ale napíšu to sem ;) Nebudu psát moji skutečnou váhu, protože by většina z vás z toho měla infarkt nebo tak podobně, ale napíšu kolik jsem shubla a kolik přibrala...

Jako druhý článek bych napsala, co bych si chtěla koupit nebo darovat nebo udělat za to, když zhubnu. Přemýšlela jsem nad tím už několikrát, že bych to napsala, ale pořád mě nenapadlo dost věcí, co bych chtěla... teď už vím a sepíšu to dneska nebo v příštích dnech :o)


Nebýt tohohle blogu, určitě to zase po pár týdnech vzdám, jako vždycky... ale věřím, že teď to vydržím a budu tady psát dlooouuuhé měsíce, než se mi podaří dát dolů těch pár desítek kilogramů, které potřebuju :o) Dokonce jsem se vyfotila a pokud se mi bude dařit, budu se fotit po každých shozených 10 kg. Pokud se dopracuju k nějaké "ucházející" postavě, kterou bych mohla zveřejnit, určitě se tady pochválím ;)

Jsem moc ráda, že sem chodítě, holky... snažím se každý večer oběhnout vaše blogy, ne vždycky to stihnu, ale i kdybych nenapsala komentář, určitě jsem si u vás četla! Mám toho teď doma nějak moc na starosti :( <3 :o)

Mickeyi?

4. srpna 2012 v 13:33 | Mickeyi
Zdravím,

založila jsem si tento blog jako takový "zápisník" nebo spíš deníček, kam si budu zapisovat, co jsem jedla, dělala a podobně. Vyzkoušela jsem různé diety i podpůrné přípravky, ale stejně jsem vždycky těžko shozená kila nabrala zpátky - ba ne-li ještě víc. Tentokrát na to jdu drastickou metodou (není to správné, vím to).
Nepodoporuju pro-ana blogy, už jenom proto, že když holka má 170 cm a váží 50 kg, připadá si strašně tlustá a chtěla by mít 35 kg, nechápu, kam dala rozum. Já nebudu uvádět svoji výšku ani váhu, pouze si budu zapisovat váhové úbytky - ale nejsem blázen, jsem obezní a dieta je na místě.
Jinak je mi tedy 19 let, od září jdu studovat VŠ a musím se sebou něco udělat ;) Dobírám posledních 20 tablet Lindaxy a potom najedu na Lipoxal Xtreme.
To by asi tak na úvod stačilo... i kdyby sem moc lidí nechodilo, nevadí mi to, chci hlavně mít svůj "deníček".

Tak se mějte,
M. :o))

 
 

Reklama
Reklama